Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy (2015)

w dziale FILMY Tagi: ,

W sieci pojawił się kolejny trailer VII części Gwiezdnych Wojen pod tytułem Przebudzenie Mocy. Zwiastun przedstawiony został przez reżysera JJ Abramsa na panelu Star Wars Celebration w Anaheim w Kaliforni. Zgromadzona publiczność przyjęła go owacją na stojąco.

Sympatycy Gwiezdnych Wojen zapewne wiedzą, a niezorientowanych informujemy, że amerykańska premiera Przebudzenia Mocy planowana jest na 18 grudnia 2015. Zatem jeszcze nie raz będziemy mieli zapewne okazję do zaprezentowania kolejnych zwiastunów filmu.

Ciekawostką jest to, że film nie ma jeszcze zarysu fabuły i tak naprawdę nie wiemy czego możemy się spodziewać, jednak taka sytuacja skutecznie podgrzewa atmosferę a sympatyków Gwiezdnych Wojen dostarcza dodatkowych emocji. Jedyne co wiemy to to, że akcja filmu rozgrywa się 30 lat po wydarzeniach z Powrotu Jedi i koncentruje na losach trójki nowych głównych bohaterów. Na ekranie ponownie zobaczymy Marka Hamilla jako Luke Skywalker, Harrisona Forda w roli Han Solo oraz kochaną Carrie Fisher jako księżniczka Leia.
A wy co sądzicie o tym filmie?

Dodaj komnetarz