Petarda Piotr Witwicki

w dziale KSIĄŻKI Tagi: , , , ,

Jakoś ostatnio ciągnie nas do boksu :). Dopiero co polecaliśmy wchodzący niedługo na kinowe ekrany film CREED: Narodziny legendy, a teraz pragniemy zwrócić Waszą uwagę na książkę p.t. „Petarda” Piotra Witwickiego.

 

Petarda Piotr Witwicki książka okładka

Wydawnictwo Novae Res

 

Poznajcie Buldoga.
Faceta przed czterdziestką, który jeszcze niedawno święcił największe bokserskie triumfy, a dziś musi tułać się po drugorzędnych ringach, żeby włożyć coś do lodówki.

W jego nadwyrężonej setkami przyjętych ciosów głowie ciągle jest jeszcze miejsce na miłość i wielkie pragnienia. Los obchodzi się z nim brutalnie, ale on nie traci woli walki.
Na przemian pomagają mu i przeszkadzają: trener – hipochondryk oraz promotor – rekin pornobiznesu. Na głowie, w którą sporo przyjmuje, ma jeszcze rozhisteryzowaną eks-dziewczynę z nerwicą natręctw.

Petarda” to niezwykle interesujące studium przypadku sportowca, który wskutek własnych błędnych decyzji oraz niefortunnego zrządzenia losu zbyt wcześnie staje u progu kariery.

Piotr Witwicki, urodzony w 1982 roku we Włocławku. Reporter Polsat News, związany z redakcją 300polityka.pl, autor reportaży dla tygodnika Polityka. Prowadzący zajęcia na Dziennikarstwie UMK w Toruniu. Jego ulubieni pisarze to: Marek Hłasko, Damon Albarn i Guy Ritchie.”

Dodaj komnetarz